• ШВИДКЕ БРОНЮВАННЯ

  Form Title
  • ПІБ дитини*
   0
  • День народження дитини*
   1
  • ПІБ батьків*
   2
 • Відпочинок та розваги

  DSC_1177І саме селище Пилипець, і наш табір, що розмістився на території курортного готельного комплексу «Затишок», завдяки своєму унікальному розташуванню мають чудові , а точніше – найкращі в Україні – можливості для відпочинку, оздоровлення та розваг. Табір розміщений в лісовій зоні курорту, вдалині від  промислових підприємств, що вигідно відрізняє його від будь-яких інших дитячих таборів навіть карпатського регіону, які у більшості знаходяться поблизу автошляхів із жвавим рухом та у місцях значного накопичення відпочиваючих туристів.

  DSC_1502Спортивні ігри та активні розваги. Табір «Кольорові Гори» має всі можливості для занять спортом та активними рухомими іграми: в інфраструктурі табору – і спортивний майданчик — поле для міні-футболу, і волейбольний майданчик, і відкритий басейн, і різноманітний спортивний інвентар. А ще є можливість покататися на конях, від чого діти просто в захваті! Головні ж фактори для укріплення м’язової системи та суставів дітей – гірський ландшафт, саме пересування яким дасть відмінний ефект для фізичного здоров’я. А для фанатів плавання ми маємо власний каркасний басейн – купатися можна досхочу!

  SAM_0519Походи та прогулянки. Місце розташування табору «Кольорові Гори» дозволяє влаштовувати різноманітні піші прогулянки та походи – практично в будь-якому напрямку від табору! Околиці рясніють чудовими полонинами і лісовими галявинами, буковими та хвойними лісами з морем ягід та грибів, джерелами з найчистішою та найсмачнішою на землі цілющою живою водою. А для тих, хто прагне відкриттів та пізнання себе та своїх можливостей, ми пропонуємо похід на Боржаву, з якої відкривається фантастичний вид на весь Боржавський хребет, Бескиди, Горгани та карпатські ліси, який стане кульмінацією табірної зміни та насправді найяскравішим враженням літа! А ще діти отримають чудову можливість дізнатися та навчитися багатьох нових та цікавих речей: приїздіть на літо в «Кольорові Гори»!

  >>Все-нове-цікаве