• ШВИДКЕ БРОНЮВАННЯ

  Form Title
  • ПІБ дитини*
   0
  • День народження дитини*
   1
  • ПІБ батьків*
   2
 • Місцезнаходження

  feed.photoІ для гірського табору ми обрали одне з найкращих місць в Україні – Міжгірський район Закарпаття, Боржавську полонину, неподалік якої знаходиться Національний природний парк «Синевир». Закарпаття та Міжгірщина, як місце для табору, обрані не випадково, адже Міжрір’я – це казкова країна в самому центрі українського гірського Закарпаття, де сховано його сапфірове серце, знамените «Морське Око». Табір «Кольорові Гори» у багатьох сенсах унікальний та неповторний табірний проект, оскільки розмістився на території курорту «Пилипець», неподалік одного з 7-ми природних див України – високогірного озера Синевир. Тож, можемо стверджувати однозначно: наш табір – найвищий в Україні, розташований на висоті близько 700-800 метрів над рівнем моря – вище за більшість карпатських перевалів та інших дитячих таборів! Пам’ятаєте казку Оскара Уайлда «Зоряний хлопчик» – «селище, найближче до неба»? Це саме про Пилипець та Боржавську полонину!

  ???????????????????????????????Головна перевага Міжгірщини і насамперед Боржавського хребта, на схилах якого знаходиться табір, перед більшістю місць в українських горах – це простір і поєднання всього найкращого, що є у Карпатах! Тут є і широкі розлогі полонини, тому в таборі багато неба та повітря, що наповнюють вас відчуттям польоту та свободи; є і вузькі, темні та вологі ущелини, які поросли непрохідним лісом, що створюють неповторну атмосферу чарівної казки… А ще Закарпаття називають сонячним: кількість сонячних днів протягом року складає близько 65-70% і більше, а особливості ландшафтів та рельєфу Міжгірщини створюють абсолютно особливий, м’який та здоровий мікроклімат. Комплекс цих унікальних природних умов і зробив Боржавську полонину ідеальним місцем для дитячого оздоровчого табору.

  ???????????????????????????????Середня висота околиць Боржави – близько 600-800 метрів над рівнем моря, а вершини Боржавського хребта, що височиють над табором, мають висоту близко 1500 м (наприклад, Магур — 1516 м). Це високогірний (за умовами українських Карпат) кліматичний та бальнеологічний курорт. Гори навкруги вкриті хвойними та прадавніми буковими лісами, що є ідеальним для лікування та профілактики захворювань дихальних шляхів для жителів великих міст, а особливо – алергічних та астматичних проявів. Гірське повітря Боржави відрізняється кристальною чистотою: полонина з усіх боків оточена горами, а в радіусі 120 кілометрів немає жодного шкідливого промислового виробництва. В усі часи відпочиваючих приваблював сюди цілющий гірський клімат, низький атмосферний тиск у поєднанні з високою вологістю, та вода з високим вмістом мінералів, природного гліцерину та срібла: недарма Закарпаття з давніх давен звуть «Сріберною землею».

  ???????????????????????????????До табору «Кольорові Гори» відносно недорого та нескладно діставатися. Завдяки своєму географічному положенню селище Пилипець має досить зручне (як для високогірного курорту) транспортне сполучення – залізничне та автомобільне. Майже поруч зходяться три автомобільні дороги, що поєднують Пилипець з Івано-Франківською областю (Долина), Закарпатською (Хуст) та Львівською через трасу Київ-Чоп, що з’єднує Закарпаття та Прикарпаття з усією Україною. З Києва, Львова та більшості міст України потяги доправлять вас залізницею до станції «Воловець», звідки до Пилипця здійснюється автомобільний трансфер – 12 кілометрів, а за часом – близько 15 хвилин і ви – в чарівній гірській казці!

  >>Команда табору