• ШВИДКЕ БРОНЮВАННЯ

  Form Title
  • ПІБ дитини*
   0
  • День народження дитини*
   1
  • ПІБ батьків*
   2
 • Програма табору

  SAM_4122В програмі зміни табору «Кольорові Гори», яка розрахована на 14 днів, запланована велика кількість різноманітних заходів та дійств – близько 40-ка. Зміст програми спрямований на те, щоб весь час дитини був заповнений до хвилинки, щоб таборятам нема було коли нудитися, тужити за комп’ютером, телефоном та телевізором, а також улюбленими батьками, бабусями та дідусями. Разом із цим програма має бути в усіх відношеннях корисною, різноманітною, збалансованою, містити дійства та заходи, цікаві дітям та очікувані батьками, і побудована за принципом зростання – цікавості, фізичних навантажень та емоційного фону, наприклад – походи: від простих та коротких прогулянок до мега-походу на Боржаву (тільки для бажаючих та готових — фізично і психологічно).

  До складу пізнавальної частини програми табору включені різноманітні за тематикою та спрямованістю екскурсії:

  SAM_3202Екскурсія-поїздка до «словацького» селища Колочава, батьківщину письменника Івана Ольбрахта, яке ще називають «Селом 10-ти музеїв», де діти відвідають: музей «Старе село», де зібрані унікальні експонати колочавського регіону — архітектурні, документальні, матеріальні, культурні та історичні; музей «Карпатська вузькоколійка»; музейна криївка «Бункер Штаєра»; музейно-меморіальний військовий комплекс «Лінія Арпада».

  b11Екскурсія-поїздка до озера Синевир — з катанням на плотах, оглядовою панорамною прогулянкою та пікніком на березі; екскурсія до ведмежого та оленячого пітомників (у складі екскурсії до озера Синевир).

   

  198Поїздка до селища Велика Грабовниця до найбільшого об’єкту «Лінії Арпада»: це унікальний укріпрайон з системою підземних бункерів, розрахованих на цілий гарнізон, підземними ходами та вогневими точками. Цікаво буде всім)

   

  SAM_0542Похід до водоспаду «Шипіт», на Поляну Хіппі, з катанням на великому крісельному підйомнику, що підніме нас на самий верх Боржавського хребта (г. Гимба, 1491 м над рівнем моря).

   

  Окрім переліку екскурсій до програми табору включені багато різноманітних заходів — спортивних, творчих, розважальних, навчальних та інших, що проводяться на території табору колективом вихователів та персоналом табору, а саме:

  SAM_5938Художні майстер-класи та арт-терапевтичні заходи від Тетяни Мялковської;

   

   

  SAM_1757Кілька виходів на гірські галявини – з туристичними тренінгами, іграми та квестами;

   

   

  SAM_5789Підйом на крісельному витязі на Боржаву та пошук «мармороських алмазів»;

   

   

  SAM_6416Малі Олімпійські ігри – з жартівливими та справжніми видами спортивних змагань;

   

   

  IMG_6526Веселі конкурси та творчі змагання, що розкривають таланти;

   

   

  SAM_1741Похід до кошари на полонині: знайомство з роботою та побутом вівчарів;

   

   

  SAM_1925Похід-сходження на вершини Боржавського хребта;

   

   

  SAM_5847 - копияВечірні програми, підготовлені дітьми та аніматорами, і танцювальні вечори.

   

   

  Всіх секретів не розкриватимемо, але програма буде дійсно цікавою та насиченою, отже, ми абсолютно впевнені, що літо в таборі «Кольорові Гори» стане чудовим періодом та прекрасними спогадами для ваших дітей!

  >>Правила табору