• ШВИДКЕ БРОНЮВАННЯ

  Form Title
  • ПІБ дитини*
   0
  • День народження дитини*
   1
  • ПІБ батьків*
   2
 • FAQ: питання батьків

  Шановні батьки, в цьому розділи ви можете знайти відповіді на питання, що турбують вас, але достатньою мірою не відображені на сторінках сайту. Також ми будемо вдячні за ваші нові питання, які ви можете надіслати нам засобами електронного зв`язку або у будь-який зручний для вас спосіб: з радістю на все відповімо, максимально чесно та об`єктивно.

  Отже, починаємо.

  1. Мова табору. Офіційна мова табору — державна, українська. Всі спільні заходи ведуться нею, зокрема загальні збори, підйом прапору, «лінійки», підведення підсумків і т.ін. Разом із цим ми розуміємо всі складнощі та особливості часів, які переживає Україна, тому одним із головних принципів табору «Кольорові Гори» є толерантність, і в першу чергу — мовна. Тому спілкування із дітьми базується на загальних засадах гостинності, за якими з гостем спілкуються мовою, яка є для нього зручна.

  2. Готель орендується чи власний. Якщо оренда, то яка частина номерів орендується на літо. Чи є інші, крім дітей, відпочиваючі. Якщо є, як використовується, розподіляється загальна територія (їдальня, басейн, територія готелю). Табір «Кольорові Гори» («Кришталева Гора», «Атлас Синевир») є спільним проектом власників готельної бази та організаторів, тобто готель не орендується. Вся база розміщення, весь номерний фонд, разом із усією територією, залом ресторану та іншими приміщеннями повністю відведений під потреби табору. Відпочиваючих, що не мають стосунку до власне табору, не території не буде.

  Наразі в нашого табірного проекта немає власної бази розміщення, але вона будується поруч, в селі Розтока Пилипецької сільської ради. Сайт проекту — www.atlas-resort.com. Запуск планується на літо 2020 року. Раніше наш табір проводився на базі розміщення «Синевирське озеро» та «Еко-курорт Ізкі».

  3. Басейн: чи користується хтось із приїжджих басейном. Як часто вода в басейні міняється. Які заходи по дезінфекції проводяться. Як часто діти мають можливість відвідувати басейн (за розкладом, чи за бажанням). Басейн на базі каркасний. Ним користуються виключно діти, що відпочивають у таборі. Вода в басейні не міняється: вона тільки доливається (кожного дня) та фільтрується (постійно, кожен день). Дезинфекція відбувається за загальною технологією догляду за басейнами, в тому числі з обробкою спеціальними хімічними засобами. Час для відвідування басейну — після обіду, протягом «тихої години», обов`язково з перервою після їжі. Період після обіду — це час, коли вода в басейні максимально тепла (мінімальна температура для купання — 22 градуси). Діти відвідують басейн не всі разом, тільки по загонах (не більше 15-ти одночасно), під наглядом мінімум 2-ох працівників табору. Час перебування в басейні обмежений санітариними нормами та регламентується вказівками лікаря табору.

  4. Як часто діти користуються гаджетами. Чи забирають їх. На скільки часу вдень видають пограти в ігри. Зустрічне питання від табору: з якою метою та з якими очікуваннями батьки відправляють дітей подалі від міста? Подумайте про це заздалегідь. Тим не менш, відповідаємо. Діти можуть вільно користуватися власними телефонами, планшетами і т.ін. Але є дві причини, за яких ми наполегливо просимо здавати електронні пристрої. По-перше, це участь дітей в програмі табору: гаджети відволікають їх, не дозволяють зосередитися, бути залученими до заходів табору. По-друге, це проста звичайна безпека дітей та збереження недешевих пристроїв. Іншими словами, якість відпочинку ваших дітей — у ваших руках, шановні батьки.

  Справа в тому, що вся програма табору побудована на змагальній основі, повній залученості всіх дітей до всіх заходів, максимальній щільності та заповненості кожної хвилини дитини в таборі. Для чого? Саме для того, щоб дитина не нудьгувала, не сумувала за батьками та рідними, щоб не виникало бажань зайвих «пригод». Протягом дня є період після обіду, коли можна відпочити, поспати, почитати, покупатися в басейні, взяти участь у творчіх майстер-класах. І, звичайно, скористатися своїми гаджетами. Але батьки мають чітко розуміти, що ми цього не вітаємо. Будь-ласка, ознайомтеся детально із «Правилами табору» та обговоріть їх з вашим сином або донькою. Або ви їх приймаєте, або ні: врешті решт, виконання цих правил — це питання безпеки та якості відпочинку вашої дитини і всіх інших дітей у таборі. Будьте відповідальними, сподіваємося на ваше розуміння та співпрацю.

  5. Чи можна не брати участі у заходах, творчих постановах, якщо не цікаво. З ким лишаються діти, які не поїхали на екскурсії, заходи. Чим вони займаються.  Є програма табору, яка ретельно готується, в неї вкладаються кошти, формуються попередні домовленості з партнерами, виконавцями, певним чином готується персонал табору, і не тільки це. І ми робимо все можливе для того, щоб всім таборятам було цікаво. Звичайно, ми не можемо і не станемо нікого змушувати — все має відбуватись із задоволенням, надихати, піднімати настрій, лишати чудові враження. Участь вашої дитини в програмі — це (перепрошуємо — повторюємося) якість відпочинку всіх дітей в таборі, загальна атмосфера та настрій, адже діти в таборі не існують поодинці, а живуть в колективі, в дитячій «родині». Тому, шановні батьки, якщо ви знаєте , що ваша дитина не «табірна» (а ви це завжди знаєте) — приймайте зважене рішення.

  Кожного року, на кожній зміні трапляються випадки (поодинокі), коли діти з різних причин не їдуть на екскурсії, не йдуть в походи і т.і.: недобре почуваються, закачує в автобусі, тощо. Абсолютно зрозумілі речі, тому це не є проблемою, і завжди є співпрацівник табору, з яким лишається дитина. Якщо дитина не їде, бо «бачив і не цікаво», це вже інша справа, адже з нашої точки зору сенс приїхати в гори, ліси, до табору — це не «не бути вдома», а «бути разом»: спілкуватися, отримувати враження, відчувати радість. Чи не так? Але нікого не примушуватимемо — нам просто буде шкода. Подумайте про це.

  6. Чи входять до вартості путівки матеріали для творчості. Так, матеріали для творчих занять, майстер-класів входять до вартості, як і робота запрошених фахівців. І всі свої твори та творчі доробки діти беруть із собою додому!

  7. Розташування бази/табору на мапі. База розміщення — готельний комплекс «Затишок», розташований на самому початку селища Пилипець. Відстань від залізничної станції «Воловець» — 15 км (25 хв), від траси Київ-Чоп (с. Нижні Ворота) — 27 км (40 хв). Клікніть на мапі для збільшення.

  Карта Затишок

   

   

   

   

   

   

   

  8. Меню табору. Можна подивитися меню на зміну? Наприклад, однієї зміни минулого року? Чи є дієтичне харчування? Стіл №5? Чи можна вносити в меню побажання, якщо дитина має особливі смаки? Наприклад, не додавати ні до яких страв жодних соусів, в т.ч. сметану, спеції; замість салатів давати нарізку (категорично не їсть перемішані страви). Тобто маленькі побажання, які не вплинуть на загальне меню?

  Проект меню дитячого харчування можна подивитися тут. В основу покладене меню, що використовується вже кілька сезонів поспіль. Звичайно, кожного року воно дещо переробляється, доповнюється відповідно до можливостей або особливостей місцевих умов, що пов`язані з логістикою, персоналом і т.і. Але загалом меню табору лишається таким, яке рекомендують органи СЕС та лікар табору. На додаток до основного меню існує також меню для походів, екскурсій та для дороги додому (для тих, хто подорожує залізницею).

  Дієтичного харчування як такого, а також меню 5-го столу, немає, оскільки ми не є спеціалізованим санаторним закладом. Харчування в дитячому таборі є дієтичним за замовчуванням. Вносити побажання можна, ви візьмемо їх до уваги, але виконаємо за можливістю. Протягом зміни ми також намагаємося «вирахувати», що дітям подобається найбільше, та підлаштуватися під смаки. Щодо дієтичних потреб — просимо заздалегідь вказати їх в «Індивідуальній карті» (анкеті дитини) та поінформувати лікаря табору додатково. І будь-ласка, не давайте дітям продуктів харчування із собою: все, що буде привезене до табору, буде вилучене. Виключення — сухі запаковані продукти, печиво, свіжі фрукти (в невеликій кількості).