• ШВИДКЕ БРОНЮВАННЯ

  Form Title
  • ПІБ дитини*
   0
  • День народження дитини*
   1
  • ПІБ батьків*
   2
 • Все-нове-цікаве

  4 зміна (79)Аби відпочинок, розваги та оздоровлення гармонійно поєднувалися із корисним проведенням часу в таборі, ми включили до програми заходи та заняття різноманітної направленості – екологічної, культурологічної, творчої та художньої. Головне – ніяких уроків, оцінок та домашніх завдань: все тільки з цікавістю та задоволенням, адже все ж таки – літо!

   

  24991585_1777421228989541_1144354061387669156_nАрт-терапія та художні майстер-класи. Розробляючи та вдосконалюючи програму табору, ми прагнемо урізноманітнити заняття для дітей, намагаємося створити можливості для гармонійного та збалансованого дозвілля, що принесе в їхнє життя нові знання, вміння та допоможе зрозуміти, наскільки прекрасна наша земля, природа, люди і культура. Діти в нашому таборі отримують чудову можливість випробувати себе в якості народного митця, що створює автентичні художні вироби – вироби з дерева, бісеру або плетіння, і не тільки.

  IMG_5683Екскурсії. Місце, де знаходиться табір, рясніє багатьма можливостями для знайомства з історією, природою, фауною та флорою Карпат, а також багатьма визначними місцями, тож до програми табору ми включили кілька найцікавіших екскурсій. Перлина екскурсійної програми – поїздка на цілий день до «словацького» селища Колочава, що зовсім поруч із Синевиром, для огляду одразу кількох екскурсійних об’єктів: музей під відкритим небом «Старе село», де зібрані автентичні місцеві експонати – житлові будинки, сільська школа, поліцейська ділянка, корчма та інші, що відтворюють різні епохи місцевої історії; музей «Закарпатська вузькоколійка»; музей «Бункер Штаєра»; об’єкти Лінії Арпада – музей військової історії із справжніми експонатами. Також в цей день діти побувають на самому озері Синевир і дослідять найвизначнішу частину Лінії Арпада – «Укріпрайон Синевир» та його історію. І це ще далеко не все!

  SAM_1978Спілкування з природою та тваринами.  На території курорту «Пилипець» діти матимуть можливість покататися верхи на конях, побувати на справжній полонинській кошарі та скуштувати справжнього буцу та бринзи, а також піднятися на полонину крісельним витягом та знайти справжній гірський кришталь – так звані «мармороські алмази», пояс яких проходить саме Боржавською полониною. Буде організована екскурсія до озера Синевир, поруч з яким знаходиться сафарі-парк та розплідник ведмедів та оленів: діти матимуть унікальну можливість побачити тварин у їхньому звичному природному середовищі. Тож, озброїтися фотоапаратами – обов’язково!

  IMG_5589А ще з дітьми обов’язково працюють вихователі, які словом та власним прикладом доносять до дітей базові цінності, навчають їх принципів спілкування та співіснування, розповідають таборятам найцікавіші та вражаючі історії успіху та життя видатних людей нашого світу — винахідників, спортсменів, політиків, письменників, підприємців та артистів. І ми надзвичайно сподіваємося, що такі бесіди, що ведуться в режимі активного діалогу, позитивно вплинуть на наших таборят — ну, хоча б трошки! :-), а декому, можливо, відкриють нові горизонти та допоможуть визначити свій шлях у житті.

  >>Денний розпорядок