• ШВИДКЕ БРОНЮВАННЯ

  Form Title
  • ПІБ дитини*
   0
  • День народження дитини*
   1
  • ПІБ батьків*
   2
 • Харчування

  DSC_1537В таборі «Кольорові Гори» ми організували 5-разове харчування, що включає сніданок, обід, підвечірок, вечерю та вечірнє чаювання (вечеря та вечірнє чаювання суміщені заради вечірньої програми). Меню – дитяче, дієтичне, правильно та ретельно збалансоване, розроблене спеціально для дитячих оздоровчих таборів, узгоджене та затверджене контролюючими органами та СЕС, а якщо простіше – дуже якісне, смачне та поживне.

  SAM_1192При цьому ми постаралися, щоб діти дізналися та скуштували традиційні страви української, карпатської, угорської та інших етнічних кухонь, що представлені в регіоні, де діти відпочиватимуть. Підвечірок – обов’язково фрукти та власна випічка, а увечорі – фіто чай з карпатських трав з горним медом або варенням з чорниць.

   

  SAM_1218Ми не вітаємо та не продаємо дітям цукерки, батончики, снеки та інші «смаколики», а також кольорову газовану воду, та не дозволяємо купувати ці продукти підчас екскурсійних поїздок (не кажучи вже про цигарки та алкогольні напої – «розстріл» на місці :-)): тільки чиста вода та здорова дієтична екологічна їжа! І добавка – в будь-якій кількості (аби ж вони тільки їли :-))!

   

  >>Медичне обслуговування